PR článek zdarma

Pomůžeme Vám získat nové návštěvníky vašeho webu

Každý článek o vaší firmě, vašich službách a produktech, který si někdo přečte ať už v novinách, časopise nebo na Internetu je dobrý. Publikování PR článků na internetu nejen přispěje ke znalosti vaší firmy, ale také pomůže díky zpětným odkazům zvýšit pozici vašich webových stránek ve vyhledávačích.

Nabízíme vám umístění PR článku na http://www.myprovas.cz/blog/ www.obchodnawebu.cz/blog/ a to případně včetně zpětných odkazů, fotografií, ankety,…

Jak to funguje?
Robot od Google skenuje každou jednu web stránku na světě a zaznamenává zpětné odkazy umístěné na webech. V případě, že vložíte PR článek a umístíte do něj odkazy na Váš web, váš web se posune ve vyhledávačích na lepší pozici.

Co je PR článek ?
PR článek je nejefektivnější nástroj pro získání předních pozic ve vyhledávačích. Je to reklamní článek na téma služby, které nabízíte nebo recenze Vaší stránky. Do PR článku vždy uveďte klíčová slova, která budou odkazovat na Váš web. Počet odkazujících klíčových slov by měl být v průměru 1 až 3. Jakmile naskenuje např. Google robot Váš PR článek, stoupne Vaše pozice ve vyhledávači na daná klíčová slova uvedené v článku.

Pro koho je PR článek vhodný ?
Pro každého, kdo buduje stránky dlouhodobě a myslí do budoucna. Je jedno, jestli jde o firemní prezentaci, eshop, blog, … Nehodí se pro stránky, které rychle zaniknou nebo se chystají změnit doménu.

Nechceme ale vytvářet pouze odkazovou farmu, tedy stránku plnou odkazů.

Podmínky pro umístění PR článku:

  • Článek by měl obsahovat minimálně 300 slov a měl by být unikátní (tedy nedohledatelný na internetu)
  • Maximálně 2 odkazy (na klíčových slovech nebo podpisu pod článkem)
  • Je nutné 1x úvodní foto (autorské), případně až další 3 v textu nebo pod článkem
  • Může obsahovat anketu (otázka / 2-5 odpovědí)
  • Vše další dle dohody.

Co za to?

Umístěný banner obchodnawebu.cz v rozměru minimálně 250x250px viditelně na Vašich stránkách s odkazem na stránku www.obchodnawebu.cz nebo náš PR článek na vašem webu, blogu,… Případně RSS čtečku alespoň 5ti náhodných vystavených nabídek obchodnawebu.cz (funkční, s obnovou minimálně 1x/den).

banner_obchodnawebu

V případě zájmu, dotazů, případně o více informací pište na: info(@)myprovas.cz