NEMOVITOSTI – prodej, pronájem

Mimo odkupu skladových zásob se zabýváme minoritně i dalšími činnostmi a jednou z nich je i zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí.
Tato služba je k dispozici pouze pro naše partnery a tato stránka slouží ke zobrazení aktuálně nabízených nemovitostí k pronájmu nebo k prodeji.
V případě, že vlastníte nemovitost v Pardubicích, Hradci Králové nebo okolí a chcete ji pronajmout, pomůžeme Vám s hledáním vhodného zájemce. Kontaktujte nás a my zveřejníme v naší nabídce nemovitostí k pronájmu nebo prodeji zdarma (pouze v případě nebytových prostor) na neomezeně dlouhou dobu.

Primárně se orientujeme na nebytové prostory, prostory k podnikání, skladové prostory, kanceláře… za zajímavých cenových podmínek.

PRODEJ  nemovitostí (pouze zprostředkováváme):

Hotel na krásném místě v lyžařském centru Orlických hor PRODÁNO

PRONÁJEM nemovitostí (pouze zprostředkováváme):

● Sklad 160m2, Pardubice – PRONAJMUTO
● Sklad 360m2, Pardubice – PRONAJMUTO
● Sklad 75m2, Hradec Králové – PRONAJMUTO
● Stánek občerstvení / trafika…, Pardubice – PRONAJMUTO
● Stánek občerstvení / trafika…, Pardubice – PRONAJMUTO
● Stánek občerstvení / trafika…, Hradec Králové – PRONAJMUTO
● Prodejna 450m2 + zázemí 120m2, Hradec Králové – PRONAJMUTO
● Prodejna 230m2 včetně zázemí, Pardubice – PRONAJMUTO
● Byt 1+1, 42m2, Pardubice-Polabiny – PRONAJMUTO
● Byt 1+kk, 36m2, Pardubice-Polabiny – PRONAJMUTO
● Byt 3+1, 78m2, Pardubice-Polabiny – PRONAJMUTO
● Byt 4+1, 86m2, Pardubice-Polabiny – PRONAJMUTO
● Byt 1+kk, 28m2, Hradec Králové – PRONAJMUTO
● Byt 1+1, 34m2, Hradec Králové – PRONAJMUTO
● Byt 2+1, 65m2, Hradec Králové – PRONAJMUTO
● Byt 3+kk, 80m2, Hradec Králové – PRONAJMUTO
● Byt 3+1, 92m2, Hradec Králové – PRONAJMUTO

V případě zájmu pište na: info(@)myprovas.cz

Zde může být i nabídka vaší nemovitosti.

Tato nabídka není platná pro Realitní makléřeRealitním makléřem se pro účely této stránky rozumí osoba, která vykonává výdělečnou realitní činnost (dále jen „Realitní makléř“). Za výdělečnou realitní činnost se považuje jakákoliv činnost prováděná za účelem dosažení přímého či nepřímého výdělku či zisku, zejména podnikání, účast v podnikající právnické osobě, výkon funkce statutárního orgánu či jiného orgánu v podnikající právnické osobě či člena takového orgánu, výkon práce v pracovním poměru nebo na základě dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr, činnost na základě jiného smluvního vztahu, včetně smluvního vztahu neformálního, účast na podnikání jiné osoby či jednání ve shodě s jinou osobou, spočívající zejména v nákupu nemovitostí za účelem jejich dalšího prodeje, prodeji nemovitostí, zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí, bytů a nebytových prostor, pronájmu nemovitostí, bytů a nebytových prostor, pokud jsou pronajímatelem poskytovány jiné než základní služby zajišťující řádný provoz těchto prostor. Za Realitního makléře se dále též považují všechny osoby, které vystupují jako osoby (spolu)pracující (bez ohledu na povahu právního vztahu) s Realitním makléřem a osoby uvedené na webových stránkách příslušných Realitních makléřů.