KONTAKT

odkup skladu

Myprovas s.r.o.

Sídlo společnosti – korespondenční adresa:
Staré Jesenčany 36
530 02 Staré Jesenčany
(sklady jsou umístěny mimo sídlo společnosti)
IČ: 28820401
DIČ: CZ28820401
Krajský soud v Hradci Králové, spisová značka C 29395

Mobil:
+420 603 724 992

Email:
info(@)myprovas.cz

Kdo jsme?

Společnost Myprovas s.r.o. vznikla v roce 2011 jako reakce na zvyšující se poptávku po službách, které v současné době nabízíme.
● Máme dlouholeté zkušenosti v oboru
● Zajišťujeme kompletní servis
● Umíme reagovat pružně a rychle
● Pracujeme efektivně
● Jsme důslední a spolehliví
● Nasloucháme našim klientům
● Stále se profesně vzděláváme

Ať už se jedná o jakýkoliv požadavek z dané oblasti, jsme tu vždy pro Vás. Nebojte se nás oslovit a využít našich služeb. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost při řešení i toho nejnáročnějšího požadavku. Konečné rozhodnutí je vždy na Vás.

Čemu se věnujeme?

Odkup nadbytečných skladových zásob – Toto je nosná činnost společnosti, združující několik podnikatelských subjektů. Hlavní podnikatelskou činností společnosti je odkup nadbytečných skladových zásob, likvidace skladů, vyklízení nemovitostí, převzetí leasingu… Jsme schopni odkoupit cokoli od špendlíku, až po letadla, od zbytku eshopu, až po velké technologické celky. Nebo oslovit potenciální kupující a zprostředkovat tak obchod výhodný pro obě strany. (více zde)

Naší snahou je pomoci Vám vyřešit jakýkoli problém, nikoli však tím, že ho pouze přeneseme na sebe. Ctíme obchodní tajemství a to samé očekáváme od Vás, pokud naše služby využijete. Velmi si vážíme férového a slušného jednání. Vše ostatní je jen o hledání kompromisu a dohodě. Naší prioritou je i Vaše spokojenost.